skip to Main Content

Quad Paten Dersi

Rollerskate veya diğer adıyla Quad Paten Derslerimiz tıpkı inline paten ders ve kurslarımız gibi sürekli olarak devam etmektedir. Ders randevusu oluşturduğunuzda “quad paten” dersi almak istediğinizi belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır. Quad paten derslerimizi antrenör/eğitmenlerimiz quad patenle vermektedir. ilk derslerde büyük önem taşımamakla beraber ilerleyen aşamalarda quad patenle quad paten dersi vermek oldukça etkin ve elzemdir.

Quad paten dersi başlığında bu konuda eğitimlerimizden derlediğimiz videolarımızı ve editlerimizi instagramda bulunan @antalyapatendersi sayfamızdan rahatlıkla seyredebilirsiniz. Ayrıca mevcut web sayfamızda da quad paten dersi bölümünde video ve editlerimize ulaşabilirsiniz.

Quad patenin vintage görüntüsü hepimizin gönüllerinde taht kurdu. Ancak şunu da unutmamak gerekirki quad pateni tercih etmenizdeki temel neden nedir? Patenle dans mı etmek istiyorsunuz? Yoksa daha kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Veya sizi neden cezbetti? Bu sorunun cevaplarını da aramanızı ve antrenör/eğitmeninizle görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top