skip to Main Content
Her yaş ve seviye için Özel Buz Pateni Dersi

Buz Pateni Derslerimiz Kimler için İdeal?

Paten yapmaya engel bir sağlık problemi olmayan herkese uygun. Diyelim çok korkuyorsunuz ve panik bir insansınız. İşte tam aradığımız kişisiniz.

Biraz biliyor ve geliştirmek istiyorsunuz. Aynı şekilde, seviyenize göre eğitim alabilir dilerseniz hobi seviyesinde dilerseniz profesyonel seviyede eğitim alabilirsiniz.

Tekerlekli Paten mi? Buz Pateni mi? 

Açıkçası cevap “Her ikisi de” 🙂

Antalya Paten Dersi olarak karma eğitimi uygun görüyoruz. Derslerimizin bir bölümü karada tekerlekli paten dersleriyle, bir bölümü ise buz pateni dersleri şeklinde buz pateni pistinde gerçekleşiyor. Biz her iki paten türünü de çok seviyoruz ve teknikleri neredeyse birebir benzerlik gösteriyor. Dolayısıyla birini öğrenen aslında diğerini de öğrenmiş oluyor.

Buz Pateni veya Tekerlekli Paten Kaymayı Ben Zaten Biliyorum ama…

Her seviye için özel buz pateni derslerimiz mevcuttur. Başlangıç – Orta ve İleri seviye temel hobi ve profesyönel eğitimlerimiz vardır. Kendini geliştirmek isteyen, daha dengeli, güvenli ve estetik kaymak isteyen veya hiç bilmeyen ve öğrenmek isteyen herkes için buz pateni eğitimlerimiz mevcuttur.

Başlangıç Seviyesi Buz Pateni Dersleri

Antalya buz pateni dersleri başlangıç seviyesinde.

Orta Seviye Buz Pateni Dersleri

Antalya buz pateni dersleri orta seviyede.

İleri Seviye Buz Pateni Dersleri

Antalya buz pateni dersleri ileri seviyesinde.

Case Study ve Özel Çalışmalar (Durum-Vaka ve Hareket-Rutin çalışmaları)

İleri seviye eğitimi tamamlamış öğrencilerimizle özel hareketler, dans rutinleri, Hokey taktikleri, freeride ve özel hareketler öğretebilmekteyiz.

Özet Olarak 3 yaş ve üst yaş sınırı olmaksızın herkes ders alabilir. Derslere buz pateniniz ve koruyucu ekipmanınız olmasa bile katılabilirsiniz.

Buz Pateni Dersi Ücretleri (2024 Şubat)

Derslerimiz birebir özel ders şeklinde yapılmakta ve 1 ders saati sürmektedir ve 1 saat ders ücretimiz 750 TL‘dir. Eğitim görülen tesisin belirlediği seans ücreti de bu ücrete ek olarak öğrenciye aittir.

Antrenör & Eğitmenlerimiz
Back To Top